Witamy serdecznie na portalu muzyki disco polo MyDisco.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji serwisu prosimy się zarejestrować.

Co ci chodzi po głowie?

                 Portal przygotowany dla fanów muzyki disco polo - zarejestruj się i twórz go razem z nami!


Disco Polo

Panel logowania

 Login:
 Hasło:
 
 Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Disco Attack


Radio Disco Polo


Kontakt z redakcją


Wszelkie materiały - teledyski, muzykę mp3 oraz informacje dotyczące Państwa zespołu prosimy o wysyłanie a naszą skrzynkę pocztową, które następnie zostaną opublikowane na łamach naszego portalu.

kontakt@mydisco.pl

Zapraszamy do współpracy wszystkie zespoły disco polo!

Polecane


» Zespół Classic

Classic
Dodany: 19-12-2014 Wyświetleń: 17017
Zespół CLASSIC powstał w 1992 roku w Iłowie. W pierwszym roku grupa występowała w składzie: Robert Klatt, Jacek Ambroziak i Waldemar Kiełbasiński.

W 1993 roku Waldka Kiełbasińskiego zastąpił Mariusz Winnicki. Zespół w swoim regionie od samego początku zyskał duże grono wielbicieli.

W 1994 roku został wydany debiutancki album zatytułowany "Jolka, Jolka". Wtedy to też pojawił się pierwszy wideoklip do tytułowej piosenki - emitowany był w programie muzycznym: Muzyczna Skrzynka Teleexpresu. II piosenką promującą ten album był utwór pt. "Piękną miałaś twarz".

W 1996 roku ukazała się płyta CD zatytułowana "Jolka, Jolka" na której zostało oprócz ścieżki zawartej na kasecie "Jolka Jolka" dołączonych 4 premierowych piosenek, min. "Tam za rzeką" - kolejny wielki przebój grupy Classic.

W 1997 roku zespół opuszcza Jacek Ambroziak, a jego miejsce zajmuje Wiesław Uczciwek. W 1997 roku ukazuje się też płyta i kaseta "Warto żyć". Tytułowa piosenka i zarazem wideoklip, od razu podbija widzów TV POLSAT. Kolejnym utworem promującym to wydawnictwo jest "Jesteś wielkim spełnieniem moich marzeń". W tym samym roku zespół udaje się na tourne po USA.

W 1998 roku grupa koncertuje w Polsce nie zapominając o swoich rodakach poza jej granicami: Wiedeń - Jesień Polska nad Dunajem i Niemcy. W 1998 roku ukazuje się album zatytułowany "Składanka". W tym roku zespół bierze udział w największej trasie koncertowej w kraju, wraz z zespołami Boys i Buenos Ares grają 35 koncertów określanych przez prasę jako największe wydarzenie koncertowe 1998 roku.

W 1999 roku zespół odwiedził Grecję. Został zaproszony na uroczystości otwarcia I Polskiej szkoły w Atenach.

W 2000 roku ukazuje się album "To dla Was". Do zespołu dołącza perkusista Krzysztof Rybus. Jest to przełomowy rok w Karierze formacji. W tamtym roku zagrali 172 koncerty. Z tego okresu pochodzą takie przeboje jak: "Jeszcze dzień..", "Nie chce więcej", "To dla Was", "Masz w sobie coś" i "Obejmij mnie". W 2000 roku dzięki sponsorowi napojów energetycznych POWER HORSE zespół gra swoją trasę koncertową pod nazwą: CLASSIC POWER TOUR.

W 2001 roku grupa zmienia swój wizerunek radykalnie: Kapele opuszcza Krzysztof Rybus, powiększa się skład o Waldemara Orłowskiego - gitarzystę i Michała Kasperczyka - perkusistę. Jako jedni z nielicznych próbują swoich sił grając na żywo.

W 2002 roku ukazuje się nakładem firmy Pomaton EMI płyta "Bilet do nieba". Zespół opuszczają Michał Kacperczyk i Waldemar Orłowski a ich miejsca zajmują: Tomasz Orłowski i Sebastian Dorosiewicz (gitarzysta i perkusista).

W 2003 roku ruszają na II ogromne trasy koncertowe. Do zespołu dochodzi Mieczysław Grubiak (sax). W maju promując nasze wejście do UE i czerwcu z pomocą sponsora ruszają na wielką trasę koncertową Biesiady Kasztelańskie, występując koło takich gwiazd jak: Varius Manx, De Mono, FNŻ, Elektryczne Gitary, Róże Europy. Jesień 2003 zespół występuje jako support przed koncertem Ich Troje.

W 2004 roku podczas letniej trasy koncertowej zespół postawił sobie wysoką poprzeczkę rejestrując swoją pierwszą płytę LIVE.

W 2005 roku odchodzi Wiesław Uczciwek, a zastępuje go Norbert Sztuk. W grudniu 2005 wychodzą Kolendy zespołu Classic które zostały zarejestrowane na zlecenie sponsora firmy Carlsberg Polska i dołączone do zimowej promocji produktów: Kasztelan Zimowy, Piast i Bosman. Kolędy też można było dostać w promocji dyskoteki Speed Club.

W 2006 roku Classic dostaje kolejną propozycję uczestnictwa w trasie koncertowej organizowanej przez Carlsberg Polska "Biesiady Kasztelańskie". Grupa otrzymuje także zaproszenie na trasę koncertową "Sami Swoi" dla sieci Plus GSM. Jesienią supportują angielską grupę Touch&Go podczas ich trasy koncertowej w Polsce.

W 2007 roku odchodzi Norbert Sznuk a jego miejsce zajmuje Piotr Strycharski -wieloletni przyjaciel zespołu. W tym roku po raz pierwszy w historii zespół zaczyna koncertować na Juwenaliach studenckich -min. Olsztyn, Legnica i Wrocław (ponad 60 tys. Osób). Jesienią wspólnie z Zespołem Boys i Akcent wyruszają na trasę po USA: Chicago (ponad 5 tys. Osób), New Yorku (2 koncerty) i Connecticut. Otrzymują też zaproszenie do wzięcia udziału w Programie "Europa da się lubić" emitowanym na antenie TVP 2.

2008 rok to intensywna praca koncertowa. Juwenalia studenckie stały się już stałym elementem koncertowym zespołu. Grupa supportuje legendarny zespół Modern Talking podczas ich koncertów w Polsce. Jesień to ponowna trasa po USA i Kanadzie. Classic wraz z przyjaciółmi z Boys i Akcent gra dla całej polonii na tym kontynecie - Chicago 2 koncerty, New York, New Britan, Los Angeles, Phenix, Toronto, Fort Lauderdale, Clearwoter. Trasa trwa 4 tygodnie a zespół koncertuje poruszając się specjalnym autobusem wynajętym od legendy rocka Guns N Roses. Muzycy określają tą trasę jako - "trasa życia".

W 2009 roku Classic wydał kolejną płytę pt. "Wielka Kolekcja" w której były ich największe hity.

W 2010 zespół wydają składankę pt. "Wszystko się zmienia". Znalazły się tam takie piosenki jak:" W perły zmienić deszcz", "Tutaj jest" oraz" Wszystko się zmienia". Za ten album otrzymali platynową płytę za sprzedaż ponad 30 tysięcy egzemplarzy.

Rok 2011 to przede wszystkim zmiany personalne w zespole. Zespół opuszcza gitarzysta Tomasz Orłowski a jego miejsce zajmuje ponownie Waldemar Orłowski. Tu należy wspomnieć, iż Waldek Orłowski już wcześniej grał z zespołem Classic w latach 2000-2002. Zmienia się także manager zespołu. Dotychczasowego managera- Dominikę Świętek zastępuje Agnieszka Makarewicz. Classic zostaje zaproszony do udziału w wielkiej trasie koncertowej dla Fundacji Dziecięca Fantazja. Również w tym roku zespół nawiązuje współpracę z artystami libańskimi i tym samym zyskuje odbiorców wśród Libańczyków. W grudniu zespół bierze udział w nagraniu programu świątecznego w podkieleckiej Tokarni, gdzie wykonuje kolędę „Lulajże Jezuniu” oraz w duecie z zespołem Boys utwór „Świąteczny Czas”- całość można było zobaczyć na antenie Polo TV.

2012 - zespół ponownie zostaje zaproszony do udziału w trasie koncertowej „Biesiady Kasztelańskie” organizowanej przez Carlsberg Polska. W czerwcu Classic bierze udział podczas festynu rodzinnego dla TVP2. W lipcu występuje na żywo dla TV Polsat w programie „Się kręci”, a we wrześniu pojawia się w kolejnej edycji „Tornistra Pełnego Uśmiechu” dla TVP1. Zespół bierze udział w programie „Imperium Disco Polo”, emitowanym na antenie TV Polsat. W tym roku również powstaje nowy utwór „Tak Blisko” a także remake utworu „Byle było tak” na potrzeby programu sylwestrowego POLO TV.

2013 rok to przede wszystkim Jubileusz 20-lecia zespołu. Zespół otrzymuje nagrody: Grand Prix podczas XVIII OFMT w Ostródzie za utwór „To nie przyjaźń tylko miłość”. Powstaje również pierwszy w historii disco polo klip, który utrzymany jest w konwencji czarno-białego filmu fabularnego a główne role grają w nim znany z dużego ekranu Krzysztof Kiersznowski a także modelka Monika Ordowska. Wideo w serwisie Youtube zebrało w ciągu miesiąca ponad milion odsłon.
Swoje 20-lecie zespół obchodził podczas XVI Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie. Jubileusz zespołu uczcili przyjaciele, którzy wykonali piosenki Classic w własnej aranżacji: BOYS, AKCENT, STACHURSKY, COOLERS & NORBI przy ponad 15-tysięcznej publiczności. Podczas Jubileuszu zespół zaprezentował premierowo piosenkę „Niebanalna dziewczyna” w aranżacji akustycznej. Całość zostaje zarejestrowana a następnie emitowana przez telewizję POLO TV.
W 2013 roku zespół bierze udział w koncercie Disco Pod Żaglami, które na żywo jest emitowane przez telewizję Polsat. W tym roku ukazuje się również mnóstwo publikacji na temat zespołu a portale takie jak Onet, Interia czy WP dostrzegają najnowszą produkcję Classic. Jednocześnie zaczynają się intensywne prace nad nowym albumem. Zespół nawiązuje również owocną współpracę z wybitnym autorem tekstów Markiem Dutkiewiczem. Robert i Mariusz zostają twarzami spotu reklamowego T Mobile.

Teledyski

Teledyski Disco Polo
Classic - Miłość gorąca jak ogień
Wyświetleń: 613
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2017-05-15 18:56
Teledyski Disco Polo
Classic - Nie płacz Ewka
Wyświetleń: 496
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2016-01-27 13:16
Teledyski Disco Polo
Classic - Wakacyjny hit (Ostróda 2015)
Wyświetleń: 1186
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2015-07-28 13:25
Teledyski Disco Polo
Boys & Classic - Niebo za rogiem (Ostróda 2015)
Wyświetleń: 417
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2015-07-28 13:13

MP3

Teledyski Disco Polo
Classic - Nie płacz Ewka (Cover Perfect)
Wyświetleń: 683
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2016-01-27 14:15
Teledyski Disco Polo
Classic - Moja dziewczyna (JensOn bootleg)
Wyświetleń: 901
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2015-08-18 09:22
Teledyski Disco Polo
Classic - Hej czy ty wiesz (Grandslide bootleg)
Wyświetleń: 1008
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2015-05-16 10:39
Muzyka mp3 disco polo
Classic - Miłego dnia
Wyświetleń: 1013
Dodał(a): marcinzalewski2007
Dnia: 2015-03-18 19:20

Akordy

Tekst piosenki z akordami
Classic - Moja dziewczyna
Wyświetleń: 954
Dodał(a): -xxx-
Dnia: 2015-09-18 11:47
Tekst piosenki z akordami
Classic - Masz w sobie coś
Wyświetleń: 979
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2015-04-08 21:51
Tekst piosenki z akordami
Classic - Miłego dnia
Wyświetleń: 1410
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2015-03-19 11:47
Tekst piosenki z akordami
Classic - Masz jedno życie
Wyświetleń: 1183
Dodał(a): jakarta
Dnia: 2015-02-17 19:33


ZESPOŁY DISCO POLO:                         Wybierz swój ulubiony zespół z listy, a zobaczysz wszystkie jego teledyski, muzykę mp3, teksty piosenek z akordami oraz informacje. Zapraszamy!

Disco Polo 3BIT
Disco Polo 4Ever
Disco Polo Aby Pograć
Disco Polo Adam Chrola
Disco Polo After Party
Disco Polo Akcent
Disco Polo Alan
Disco Polo Alexandrina
Disco Polo Allegro Dance
Disco Polo Alster
Disco Polo Alvaro
Disco Polo Ambu-Lans
Disco Polo Andre
Disco Polo Arek Kopaczewski
Disco Polo Atest
Disco Polo Atlantix
Disco Polo Avanti
Disco Polo Avinion Dance
Disco Polo B-Qll
Disco Polo Baciary
Disco Polo Baflo
Disco Polo Bartosz Abramski
Disco Polo Basta
Disco Polo Bayer full
Disco Polo Bayera
Disco Polo Bobi
Disco Polo Bodzio Dance
Disco Polo Boys
Disco Polo Bracia Lewkowscy
Disco Polo Camasutra
Disco Polo Casandra
Disco Polo Casanova
Disco Polo Chanel
Disco Polo Classic
Disco Polo Cliver
Disco Polo Coolers
Disco Polo Crazy Boys
Disco Polo Cristal
Disco Polo Czadoman
Disco Polo D-Bomb
Disco Polo Damian Banasiak
Disco Polo Dance Express
Disco Polo Dandi Dance
Disco Polo Diadem
Disco Polo Diament
Disco Polo Din Dong
Disco Polo Dj Disco & Mc Polo
Disco Polo Dr Maniana
Disco Polo Dress
Disco Polo Drossel
Disco Polo Dystans
Disco Polo Effect
Disco Polo EKEA
Disco Polo Endrju
Disco Polo Etna
Disco Polo Exaited
Disco Polo eXelent
Disco Polo Extazy
Disco Polo Fanatic
Disco Polo Fantastic Boys
Disco Polo Faster
Disco Polo Focus
Disco Polo Fortex
Disco Polo Freestyle
Disco Polo Fresh
Disco Polo Gesek
Disco Polo Hellos
Disco Polo HepiBoy
Disco Polo Hi-Fi
Disco Polo Imperium
Disco Polo Impress
Disco Polo Impuls
Disco Polo Itex
Disco Polo Jacaro
Disco Polo Jago Young
Disco Polo Janusz Laskowski
Disco Polo Jesika
Disco Polo Joker
Disco Polo Jorrgus
Disco Polo Jumper
Disco Polo Junior
Disco Polo Jurad
Disco Polo Justyna i Piotr
Disco Polo Kalimero
Disco Polo Kordian
Disco Polo Let's Dance
Disco Polo Lider Dance
Disco Polo Long & Junior
Disco Polo Lovi
Disco Polo Lukash
Disco Polo Magda Niewińska
Disco Polo Magik Band
Disco Polo Mamzel
Disco Polo Marcin Kłosowski
Disco Polo Marcin Siegieńczuk
Disco Polo Marioo
Disco Polo Markus P
Disco Polo Masters
Disco Polo Mateo
Disco Polo Maxel
Disco Polo Maxis
Disco Polo Meffis
Disco Polo Mega Dance
Disco Polo Megam
Disco Polo MeGustar
Disco Polo MEJK
Disco Polo Mig
Disco Polo Milano
Disco Polo Mirage
Disco Polo Mister Dex
Disco Polo Mr Dave
Disco Polo Natalia Jureczko
Disco Polo Night Lovers
Disco Polo Okej
Disco Polo Ola Wróbel
Disco Polo One Moment
Disco Polo Oxide
Disco Polo Piękni i Młodzi
Disco Polo Playboys
Disco Polo Power Play
Disco Polo Pudzian Band
Disco Polo Rajmund
Disco Polo Raz Dwa
Disco Polo Redox
Disco Polo Rokets
Disco Polo Rompey
Disco Polo Sebii
Disco Polo SELECT
Disco Polo Sennsi
Disco Polo Server
Disco Polo Servis
Disco Polo Sexi Boys
Disco Polo Shantel
Disco Polo Shazza
Disco Polo Shine
Disco Polo Shymi
Disco Polo Singers
Disco Polo Skalar
Disco Polo Skaner
Disco Polo Slavers
Disco Polo Sławek Lisowski
Disco Polo Solaris
Disco Polo Soleo
Disco Polo Sonar
Disco Polo Sonex
Disco Polo Spike
Disco Polo Sprytni
Disco Polo Start
Disco Polo Stereo
Disco Polo Strych
Disco Polo Summer Night
Disco Polo Sylwia i Tomek
Disco Polo Systematic
Disco Polo Szafir
Disco Polo Tarzan Boy
Disco Polo Taste
Disco Polo Tomasz Niecik
Disco Polo Tomo
Disco Polo Top One
Disco Polo Tropic
Disco Polo Tvister
Disco Polo Two Boys
Disco Polo Uniden
Disco Polo Vancouver
Disco Polo Vaniila Dance
Disco Polo Veegas
Disco Polo Verdis
Disco Polo Vip
Disco Polo Vivat
Disco Polo Vizza
Disco Polo Voyager
Disco Polo Way
Disco Polo Weekend
Disco Polo Wiszu
Disco Polo X-Trans
Disco Polo Yankiel
Disco Polo Zibo


Disco Polo

Copyright (c) MyDisco.pl 2014-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

MyDisco.pl - Teledyski Disco Polo