Witamy serdecznie na portalu muzyki disco polo MyDisco.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji serwisu prosimy się zarejestrować.

Co ci chodzi po głowie?

                 Portal przygotowany dla fanów muzyki disco polo - zarejestruj się i twórz go razem z nami!


Disco Polo

Panel logowania

 Login:
 Hasło:
 
 Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Disco Attack


Radio Disco Polo


Kontakt z redakcją


Wszelkie materiały - teledyski, muzykę mp3 oraz informacje dotyczące Państwa zespołu prosimy o wysyłanie a naszą skrzynkę pocztową, które następnie zostaną opublikowane na łamach naszego portalu.

kontakt@mydisco.pl

Zapraszamy do współpracy wszystkie zespoły disco polo!

Polecane


» Zespół Marcin Siegieńczuk

Marcin Siegieńczuk
Dodany: 05-01-2015 Wyświetleń: 6990
Marcin Siegieńczuk to niewątpliwie jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny muzyki taneczno-rozrywkowej.Jego przygoda z występami na ogólnopolskiej estradzie i nie tylko rozpoczęła się w 1998 roku od czerwcowego koncertu na stadionie „Wigry” w Suwałkach. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nie miał styczności ze sceną. Zacznijmy jednak od tego co było przed wielkimi koncertami. W 1995 roku mając 16 lat za sprawą różnych zbiegów okoliczności oraz uśmiechu nieprzewidywalnego losu zaczął śpiewać w monieckim zespole muzycznym zajmującym się oprawą imprez okolicznościowych BLUE NIGHT. Szef tej grupy Henryk Zalewski (obecnie dyrektor Domu Kultury w Wyszkach) poszukując wokalisty do składu umieścił ogłoszeni e w jednym ze sklepów muzycznych w Białymstoku zachęcające do zgłaszania się na przesłuchanie. Marcin skorzystał z zaproszenia i po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury oraz akceptacji reszty zespołu rozpoczął swoją muzyczno-sceniczną drogę. W ciągu tych kliku lat współpracy, którą wspomina nieraz z delikatnym westchnieniem, pod okiem wspaniałego nauczyciela fachu wodzireja ( H.Z. ) poznał tajniku obcowania oraz zabawiania gości na różnych imprezach okolicznościowych. W tym czasie pracował już nad materiałem na swoja pierwszą płytę. Po koniec 1997 roku z zaprzyjaźnionym składem muzycznym pojechał na imprezę dyskotekową do miejscowości Kamieńsk, gdzie po gościnnym występie z tym zespołem, dostał od przebywającego w tym czasie w klubie menagera zespołów disco polo i dance Krzysztofa Boguckiego propozycję nagrania debiutanckiej płyty. Co było dalej?

Od tej chwili zaczęła się intensywna praca nad pierwszym materiałem wydawniczym ( w tym okresie większość piosenek była wydawana na kasetach magnetofonowych, a jeśli artysta miał wydaną płytę CD, był to już wielki sukces, ponieważ oznaczało , to że materiał zawarty na kasecie ma z punktu widzenia komercyjnego znaczącą wartość) . Pierwszy koncert zapowiadający debiutancką płytę Marcina zaplanowany został na czerwiec 1998 roku. Przywitanie lata ’98, to tak jak już na wstępie było wspomniane, występ na stadionie „Wigry” w Suwałkach. I tu się zaczęła historia związana z nazwą TOPLES . Na pierwszym koncercie na dużej scenie Marcin miał występować pod swoim imieniem i nazwiskiem. W drodze na to wydarzenie odebrał telefon z zapytaniem od prowadzącego tą imprezę jak ma zapowiedzieć artystę, ponieważ wydaje mu sie, iż w planie koncertowym wystąpił jakiś błąd jeśli chodzi o pisownie nazwiska Marcina. Rzeczywiście tak było. Podczas krótkiej, lecz bardzo treściwej wymiany zdań z rozmówcą, Marcin zdecydował, że jeśli każdy jego występ miałby się zaczynać od sprostowania pisowni i wymowy jego nazwiska musi przybrać jakiśÂ pseudonim artystyczny, nazwę, która będzie się miło kojarzyła i wywoływała zainteresowanie widzów i słuchaczy. W pewnej chwili zauważył przy drodze reklamę klubu nocnego, na której między innymi pojawił się napis, wywołujący uśmiech na jego twarzy - TOPLESS. „ Proszę mnie zapowiedzieć jako TOPLES, tylko zapisać na końcu jedno S zamiast dwóch” zaanonsował konferansjerowi i tak już zostało ( do pewnego burzliwego okresu, o którym będzie mowa w dalszej części HISTORII).

Pierwsza kaseta TOPLES ukazała się nakładem firmy fonograficznej KAMERTON z Katowic na początku października 1998 roku i miała tytuł „ Przestań kłamać mała”, dokładnie tak, jak pierwszy teledysk promujący tą kasetę w programie DISCO RELAX w telewizji POLSAT. Pod koniec października tego samego roku Marcin wraz z osobami towarzyszącymi mu na scenie został zaproszony do tego programu jako gość specjalny , by zaprezentować się widzom stacji. Po tym wywiadzie zaczęła się przygoda koncertowa po całej Polsce. Kaseta „ Przestań kłamać mała” zdobywała coraz większa rzesze zwolenników. Jednak to nie było jeszcze to co miało nastąpić za niecałe pół roku. Każdy zapytany o recenzje na temat materiału nie mówił nic o piosence tytułowej, tylko zaczynał śpiewać refren utworu , który później okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Mowa tu oczywiście o „ Ciało do ciała”. Długo zatem nie trzeba było czekać na reakcje ówczesnego menagera Marcina. Decyzja o nakręceniu teledysku do tej piosenki była błyskawiczna. Początek stycznia 1999 roku, dyskoteka ATLANTA w Jeżewie Starym, to okres i miejsce, w którym zostały zrealizowane zdjęcia do chyba najszybciej nakręconego teledysku disco polo. Teledysk jak teledysk, nie najwyższych lotów, to niezaprzeczalny fakt, jednak piosenka się sama obroniła i jak to Marcin mówi na koncertach przed jej prezentacją nigdy nie została uznana za przebój, aczkolwiek kiedy zaczyna ją wykonywać, to publiczność zgromadzona pod sceną wyśpiewuje ją wraz z nim od początku do końca. Pierwsza prezentacja telewizyjna odbyła się w lutym 1999 roku w okolicach walentynek. W tym samym dniu Marcin wraz ze swym nowym składem koncertowym ( dwóch tancerzy z Grajewa) wystąpił na walentynkowej gali disco polo w Sali Kongresowej w Warszawie. Publiczność nagrodziła występ głośnymi brawami. To był pierwszy krótki koncert Marcina na tak poważnej imprezie medialnej. Także w lutym 1999 roku nakładem firmy fonograficznej AGA MUSIC z Wołomina ukazała się płyta CD TOPLES pod tytułem „ Ciało do ciała” oraz kaseta o tym samym tytule. Materiał zawarty na tych nośnikach zawierał ten sam repertuar co kaseta „ Przestań kłamać mała”, jednak wykonanie graficzne i ogólne wrażeni e estetyczne krążka zostało szczegółowo dopracowane i przedstawione w sposób bardziej profesjonalny.

W czerwcu 1999 roku Marcin ( TOPLES ) został zaproszony przez Roberta Klatta ( zespół CLASSIC) do uczestnictwa w trasie koncertowej po Polsce pod nazwą „ BOYS ,CLASSIC i przyjaciele” sponsorowaną przez firmę produkującą napoje energetyczne POWER HORSE. Podczas tej wspólnej przygody muzycznej zaprzyjaźnił się ze składem CLASSICznym oraz BOYSowym, co zaowocowało później wieloma jeszcze wspólnymi koncertami.

W lipcu 1999 roku Marcin Siegieńczuk (wówczas jeszcze jako TOPLES) zaprezentował się w półfinale Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Koszalinie, przechodząc do finałowego koncertu tego festiwalu w Ostródzie. Ostródzka prezentacja piosenki „ Ciało do ciała” oraz nowego utworu zapowiadającego drugą płytę „ Jedna noc to za mało” spowodowała, iż nagroda za Najlepszy Debiut Muzyczny ’99 powędrowała właśnie do rąk Marcina. Po sukcesie odniesionym podczas tej imprezy Marcin dostał propozycję, by kolejna płyta ukazała się nakładem firmy fonograficznej GREEN STAR.

Jesienią 1999 roku Marcin rozpoczął pracę nad drugim materiałem wydawniczym. Praca nad płytą trwała do marca 2000 roku. Na początku tego właśnie roku rozpoczął także współpracę koncertowo – wydawniczą z firma GREEN STAR z Białegostoku. W maju 2000 roku nakładem tego wydawnictwa ukazała się płyta CD oraz kaseta TOPLES pod tytułem „Kochaś” . Najbardziej znane piosenki z tej płyty, do których zostały zrealizowane teledyski, to tytułowy „ Kochaś”, „Młodość przeminie”, „Czy warto było kochać” oraz relacja koncertowa „Jedna noc to za mało”. Płyta spotkała się gorącym przyjęciem przez fanów i odniosła komercyjny sukces tamtego okresu.

Teledyski

Teledyski Disco Polo
Soleo - Miłość jak piękny kwiat (cover Marcin Siegieńczuk)
Wyświetleń: 316
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2017-02-10 17:07
Teledyski Disco Polo
Marcin Siegieńczuk - Brak mi Ciebie, tęsknie
Wyświetleń: 522
Dodał(a): Admin
Dnia: 2017-01-30 19:15
Teledyski Disco Polo
Marcin Siegieńczuk - Jak na imię ta dziewczyna ma
Wyświetleń: 263
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2016-09-01 17:37
Teledyski Disco Polo
Marcin Siegieńczuk - Sąsiadka z boku
Wyświetleń: 247
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2016-07-21 22:29

MP3

Teledyski Disco Polo
Marcin Siegienczuk - Brak mi Ciebie, tęsknie (Extended remix)
Wyświetleń: 847
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2017-01-28 11:56
Teledyski Disco Polo
Marcin Siegieńczuk - Będziesz moja moja moja
Wyświetleń: 894
Dodał(a): Daniel26
Dnia: 2015-09-18 10:21
Teledyski Disco Polo
Marcin Siegieńczuk - Atak (Deep Punch Remix)
Wyświetleń: 1175
Dodał(a): jakarta
Dnia: 2015-07-21 18:35
Muzyka mp3 disco polo
Marcin Siegienczuk & Dj Velu - Radio 7
Wyświetleń: 2153
Dodał(a): jakarta
Dnia: 2015-04-04 10:49

Akordy

Tekst piosenki z akordami
Marcin Siegieńczuk - Tak się bawi szlachta
Wyświetleń: 530
Dodał(a): jakarta42
Dnia: 2017-02-10 18:50
Tekst piosenki z akordami
Marcin Siegieńczuk - Brak mi ciebie, tęsknięvv
Wyświetleń: 519
Dodał(a): jakarta42
Dnia: 2017-02-10 18:48
Tekst piosenki z akordami
Marcin Siegieńczuk - Baby nie przegadasz
Wyświetleń: 452
Dodał(a): jakarta42
Dnia: 2017-02-10 18:46
Tekst piosenki z akordami
Marcin Siegieńczuk - Baby ach te baby
Wyświetleń: 456
Dodał(a): jakarta42
Dnia: 2017-02-10 18:45


ZESPOŁY DISCO POLO:                         Wybierz swój ulubiony zespół z listy, a zobaczysz wszystkie jego teledyski, muzykę mp3, teksty piosenek z akordami oraz informacje. Zapraszamy!

Disco Polo 3BIT
Disco Polo 4Ever
Disco Polo Aby Pograć
Disco Polo Adam Chrola
Disco Polo After Party
Disco Polo Akcent
Disco Polo Alan
Disco Polo Alexandrina
Disco Polo Allegro Dance
Disco Polo Alster
Disco Polo Alvaro
Disco Polo Ambu-Lans
Disco Polo Andre
Disco Polo Arek Kopaczewski
Disco Polo Atest
Disco Polo Atlantix
Disco Polo Avanti
Disco Polo Avinion Dance
Disco Polo B-Qll
Disco Polo Baciary
Disco Polo Baflo
Disco Polo Bartosz Abramski
Disco Polo Basta
Disco Polo Bayer full
Disco Polo Bayera
Disco Polo Bobi
Disco Polo Bodzio Dance
Disco Polo Boys
Disco Polo Bracia Lewkowscy
Disco Polo Camasutra
Disco Polo Casandra
Disco Polo Casanova
Disco Polo Chanel
Disco Polo Classic
Disco Polo Cliver
Disco Polo Coolers
Disco Polo Crazy Boys
Disco Polo Cristal
Disco Polo Czadoman
Disco Polo D-Bomb
Disco Polo Damian Banasiak
Disco Polo Dance Express
Disco Polo Dandi Dance
Disco Polo Diadem
Disco Polo Diament
Disco Polo Din Dong
Disco Polo Dj Disco & Mc Polo
Disco Polo Dr Maniana
Disco Polo Dress
Disco Polo Drossel
Disco Polo Dystans
Disco Polo Effect
Disco Polo EKEA
Disco Polo Endrju
Disco Polo Etna
Disco Polo Exaited
Disco Polo eXelent
Disco Polo Extazy
Disco Polo Fanatic
Disco Polo Fantastic Boys
Disco Polo Faster
Disco Polo Focus
Disco Polo Fortex
Disco Polo Freestyle
Disco Polo Fresh
Disco Polo Gesek
Disco Polo Hellos
Disco Polo HepiBoy
Disco Polo Hi-Fi
Disco Polo Imperium
Disco Polo Impress
Disco Polo Impuls
Disco Polo Itex
Disco Polo Jacaro
Disco Polo Jago Young
Disco Polo Janusz Laskowski
Disco Polo Jesika
Disco Polo Joker
Disco Polo Jorrgus
Disco Polo Jumper
Disco Polo Junior
Disco Polo Jurad
Disco Polo Justyna i Piotr
Disco Polo Kalimero
Disco Polo Kordian
Disco Polo Let's Dance
Disco Polo Lider Dance
Disco Polo Long & Junior
Disco Polo Lovi
Disco Polo Lukash
Disco Polo Magda Niewińska
Disco Polo Magik Band
Disco Polo Mamzel
Disco Polo Marcin Kłosowski
Disco Polo Marcin Siegieńczuk
Disco Polo Marioo
Disco Polo Markus P
Disco Polo Masters
Disco Polo Mateo
Disco Polo Maxel
Disco Polo Maxis
Disco Polo Meffis
Disco Polo Mega Dance
Disco Polo Megam
Disco Polo MeGustar
Disco Polo MEJK
Disco Polo Mig
Disco Polo Milano
Disco Polo Mirage
Disco Polo Mister Dex
Disco Polo Mr Dave
Disco Polo Natalia Jureczko
Disco Polo Night Lovers
Disco Polo Okej
Disco Polo Ola Wróbel
Disco Polo One Moment
Disco Polo Oxide
Disco Polo Piękni i Młodzi
Disco Polo Playboys
Disco Polo Power Play
Disco Polo Pudzian Band
Disco Polo Rajmund
Disco Polo Raz Dwa
Disco Polo Redox
Disco Polo Rokets
Disco Polo Rompey
Disco Polo Sebii
Disco Polo SELECT
Disco Polo Sennsi
Disco Polo Server
Disco Polo Servis
Disco Polo Sexi Boys
Disco Polo Shantel
Disco Polo Shazza
Disco Polo Shine
Disco Polo Shymi
Disco Polo Singers
Disco Polo Skalar
Disco Polo Skaner
Disco Polo Slavers
Disco Polo Sławek Lisowski
Disco Polo Solaris
Disco Polo Soleo
Disco Polo Sonar
Disco Polo Sonex
Disco Polo Spike
Disco Polo Sprytni
Disco Polo Start
Disco Polo Stereo
Disco Polo Strych
Disco Polo Summer Night
Disco Polo Sylwia i Tomek
Disco Polo Systematic
Disco Polo Szafir
Disco Polo Tarzan Boy
Disco Polo Taste
Disco Polo Tomasz Niecik
Disco Polo Tomo
Disco Polo Top One
Disco Polo Tropic
Disco Polo Tvister
Disco Polo Two Boys
Disco Polo Uniden
Disco Polo Vancouver
Disco Polo Vaniila Dance
Disco Polo Veegas
Disco Polo Verdis
Disco Polo Vip
Disco Polo Vivat
Disco Polo Vizza
Disco Polo Voyager
Disco Polo Way
Disco Polo Weekend
Disco Polo Wiszu
Disco Polo X-Trans
Disco Polo Yankiel
Disco Polo Zibo


Disco Polo

Copyright (c) MyDisco.pl 2014-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

MyDisco.pl - Teledyski Disco Polo